top of page

O NÁS

V3DO matterport.jpg

Zachyťte krásu a detail svých nemovitostí nebo jiných příležitostí díky našim službám s dronem a přístrojem Matterport. S mnohaletými zkušenostmi v realitním prostředí hledáme stále nové příležitosti k rozšíření našich služeb. Naším cílem je poskytovat vždy kvalitní a inovativní služby, a proto používáme pouze nejnovější přístroje a technologie na trhu. 

NÁŠ TÝM

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme dva studenti a dlouholetí přátelé, kteří spolu strávili čas na Fakultě Podnikatelské VUT v Brně. Naše cesta začala přibližně před dvěma lety, kdy jsme se začali věnovat oboru realit. Zbyňa se zaměřil na dronování a pořizování záběrů, zatímco Jakub se soustředil na úpravy videí, fotografií, marketing a realitní činnost.

Byli jsme si vědomi toho, že trh s prezentací nemovitostí je náročný a konkurenceschopný, a proto jsme se rozhodli spojit své síly a vytvořit firmu, která by nabízela komplexní služby spojené s prezentací nemovitostí. S velkým záměrem a úsilím jsme založili na začátku roku 2022 firmu V3DO, která se zaměřuje na video prohlídky, dronování a také virtuální prohlídky pomocí 3D kamery Matterport. Tato firma je součástí družstva VITEN, které vede Jakub se svými spolužáky během svého studia na oboru ESBD.

V prvním roce fungování jsme vložili veškerou energii do získání nezbytného vybavení, abychom mohli nabídnout kvalitní služby a být vždy o krok napřed před konkurencí. Koupě drona Mavic 3 a kamery Matterport Pro2 byla naprostou prioritou.

Během prvního roku jsme úspěšně vyhotovili desítky virtuálních prohlídek, včetně naší univerzitní fakulty, Hotelu Garni Mikulov a historického pětipatrového domu v Mikulově. Také jsme se neustále věnovali natáčení záběrů dronem, což se nám podařilo dokončit v rámci několika videí prezentujících různé druhy nemovitostí, od luxusních domů, přes pozemky až po hotely na Jižní Moravě.

NAŠI KLIENTI

Pracujeme s těmi nejlepšími

schmidt_fb+ig_LOGO-removebg-preview.png
Viten cooperative.jpg
VUT FP.png
bottom of page